Чисто тут - клінінгова компанія
Хімчистка вдома

Дуже зручно, коли клінери можуть почистити ще й м’які меблі, це все про нас. Адже наша команда вміє вивести плями з килимів, диванів, матраців та стільців. Хімчистку можна замовити як окрему опцію (мінімальна вартість замовлення 1000 грн) або ж як додаткову послугу до будь-якого виду прибирання. При замовленні генерального прибирання ви гарантовано отримуєте знижку в розмірі 10% на будь-який вид хімчистки

Хімчистка виконується безпосередньо у вас вдома. Використовуємо тільки безпечні та гіпоалергенні засоби. Після хімчистки поверхні залишаються вологі, тому важливо дати їм час висохнути (це близько 12-24 годин, в залежності від температури та вологості в приміщенні)

Вартість

Назва Вартість
Крісло 300 грн
Диван 2-місний 500 грн
Диван 3-місний 700 грн
Диван 4-місний 900 грн
Килим 60 грн/м2
Ковролін 40 грн/м2
Матрац 1-спальний 400 грн
Матрац 1-спальний 600 грн
Стілець кухонний 80 грн
Стілець офісний 100 грн
М'які меблі по частоті використання займає одне з перших місць після килимів і килимових покриттів. Саме тому на ній часто накопичується різна грязь і пил, з'являються плями і неприємний запах. Щоб уникнути псування майна, доцільно своєчасно виконувати хімчистку м'яких меблів. Наша компанія пропонує повний комплекс послуг по очищенню меблів від забруднень різної складності, слідів тварин, сложновиводімих плям від їжі та ін. Нашими фахівцями хімчистка м'яких меблів виконується в кілька етапів: • застосування вакуумного пилососа для сухого чищення; • ретельний огляд меблів і діагностика її стану для визначення найбільш підходящого миючого засобу; • обробка меблів спеціальними хімічними складами для усунення явних плям; • застосування засобу для виведення плям для позбавлення від сильних забруднень; • чистка оббивки з використанням екстракторной машини; • сушка з використанням професійного фена для м'яких меблів. Застосовувані фахівцями кошти є абсолютно безпечними і гіпоалергенними, не впливають на якість і колір самої оббивки, не ушкоджують тканини. Процедура хімчистки м'яких меблів займає кілька годин, в залежності від складності роботи. 6. Як виконати якісну хімчистку килимів і килимових покриттів? Сьогодні професійну і комплексну хімчистку килимів і килимових покриттів виконує далеко не кожен, незважаючи на те, що саме тут накопичується безліч забруднень, пилу і бактерій. Щоб забезпечити в своєму будинку або квартирі максимальну чистоту, варто не тільки виконувати генеральне прибирання, але і робити періодичну очистку килимів. Сама ж хімчистка килимів і килимових покриттів виконується поетапно: 1. Позбавлення від сміття, пилу, що накопичився і специфічних забруднень з використанням вакуумного пилососа і спеціальних засобів. 2. Замочування килимів в якісних пятновиводящих складах. При необхідності застосовуються засоби для усунення специфічних плям (наприклад, слідів тварин). 3. Використання роторної машини або миючого пилососа. 4. Усунення залишків миючого засобу. 5. Зачісування ворсу в одну сторону спеціальними щітками. 6. Сушка (зазвичай відбувається природним шляхом). Замовити дану послугу доцільно у досвідчених фахівців. У нашій компанії працюють тільки кваліфіковані і досвідчені професіонали, які приїжджають за адресою з усім необхідним обладнанням, інструментами для чищення та якісними миючими складами.

Професійна хімчистка м'яких меблів за доступними цінами

М'які меблі по частоті використання займає одне з перших місць після килимів і килимових покриттів. Саме тому на ній часто накопичується різна грязь і пил, з'являються плями і неприємний запах. Щоб уникнути псування майна, доцільно своєчасно виконувати хімчистку м'яких меблів.

Наша компанія пропонує повний комплекс послуг по очищенню меблів від забруднень різної складності, слідів тварин, сложновиводімих плям від їжі та ін.

Нашими фахівцями хімчистка м'яких меблів виконується в кілька етапів:

 • застосування вакуумного пилососа для сухого чищення;
 • ретельний огляд меблів і діагностика її стану для визначення найбільш підходящого миючого засобу;
 • обробка меблів спеціальними хімічними складами для усунення явних плям;
 • застосування засобу для виведення плям для позбавлення від сильних забруднень;
 • чистка оббивки з використанням екстракторной машини;
 • сушка з використанням професійного фена для м'яких меблів.

Застосовувані фахівцями кошти є абсолютно безпечними і гіпоалергенними, не впливають на якість і колір самої оббивки, не ушкоджують тканини. Процедура хімчистки м'яких меблів займає кілька годин, в залежності від складності роботи.

Як виконати якісну хімчистку килимів і килимових покриттів?

Сьогодні професійну і комплексну хімчистку килимів і килимових покриттів виконує далеко не кожен, незважаючи на те, що саме тут накопичується безліч забруднень, пилу і бактерій. Щоб забезпечити в своєму будинку або квартирі максимальну чистоту, варто не тільки виконувати генеральне прибирання, але і робити періодичну очистку килимів.

Сама ж хімчистка килимів і килимових покриттів виконується поетапно:

 • 1. Позбавлення від сміття, пилу, що накопичився і специфічних забруднень з використанням вакуумного пилососа і спеціальних засобів.
 • 2. Замочування килимів в якісних пятновиводящих складах. При необхідності застосовуються засоби для усунення специфічних плям (наприклад, слідів тварин).
 • 3. Використання роторної машини або миючого пилососа.
 • 4. Усунення залишків миючого засобу.
 • 5. Зачісування ворсу в одну сторону спеціальними щітками.
 • 6. Сушка (зазвичай відбувається природним шляхом).

Замовити дану послугу доцільно у досвідчених фахівців. У нашій компанії працюють тільки кваліфіковані і досвідчені професіонали, які приїжджають за адресою з усім необхідним обладнанням, інструментами для чищення та якісними миючими складами.